• Fotosesijos su žirgais!

  2015/08/03

  www.zirgaivestuvems.lt Specializuotas internetinis puslapis visiems, kas domisi fotosesijomis su žirgais


 • Vestuvininkų dėmesiui!

  2014/05/12

  Jei Jūsų vestuvių dieną lyja lietus, nebijokite jo, ir fotografuokitės su žirgais! Pas mus yra galimybės atlikti vestuvinę fotosesiją su žirgais po stogu.


 • Socialinė atsakomybė

  2014/01/27

  Vaikai iš globos namų susipažino su žirgais


 • Dovanų kuponai

  2013/05/07

  Pas mus jau galite įsigyti mūsų žirgyno dovanų kuponų!


 • Visos naujienos »

Kaip mus rasti

Žirgyno adresas: Marvelės g. 199, Kaunas.

Patogus ir greitas (apie 7 min.) pasiekiamumas nuo miesto centro automobiliu. Pasiekiamas ir visuomeniniu transportu.

Jei Jūs važiuojate automobiliu nuo miesto centro:

Pravažiavę Aleksoto tiltą, sukite į dešinę ir važiuokite Marvelės gatve (140 kelias) apie 3 km. Kai pravažiavę šviesoforą, dešinėje pusėje pamatysite nuorodą į Marijampolę ir Varšuvą, sukite ja (apie 0,2 km) ir privažiavę žiedą, laikykitės Aleksoto krypties išvažiavimo (antras išvažiavimas iš žiedo). Pavažiavę apie 100 m ir pamatę žirgyno maniežą (pastatas su raudonų čerpių stogu ir dideliais langais), iš karto sukite į dešinę (tuo metu jums Vakarinio aplinkkelio tiltas ką tik buvo virš galvos). Pavažiavę tiesiai apie 100 m ir kairėje pusėje esančioje žirgyno automobilių stovėjimo aikštelėje pasistatę automobilį, Jūs jau būsite atvykę pas mus!

Jei Jūs važiuojate automobiliu nuo Raudondvario plento:

Pravažiavę Nemuną Lampėdžių (Česlovo Radzinausko) tiltu, važiuokite Aleksoto krypties nusileidimu, kol privažiuosite žiedą. Žiede laikykitės Aleksoto krypties išvažiavimo (pirmas išvažiavimas iš žiedo). Pavažiavę apie 100 m ir pamatę žirgyno maniežą (pastatas su raudonų čerpių stogu ir dideliais langais), iš karto sukite į dešinę (tuo metu jums Vakarinio aplinkkelio tiltas ką tik buvo virš galvos). Pavažiavę tiesiai apie 100 m ir kairėje pusėje esančioje žirgyno automobilių stovėjimo aikštelėje pasistatę automobilį, Jūs jau būsite atvykę pas mus!

Jei Jūs važiuojate automobiliu greitkeliu Via Baltica nuo Garliavos pusės:

Neprivažiavę Lampėdžių (Česlovo Radzinausko) tilto per Nemuną, laikykitės dešinės pusės Aleksoto krypties nusileidimo. Beveik nusileidę nuo aplinkkelio tilto, vėl laikykitės dešinės pusės išvažiavimo. Iš karto išvysite žirgyno maniežą (pastatas su raudonų čerpių stogu ir dideliais langais). Priartėję prie šio pastato kairėje pusėje pamatysite asfaltuotą kelią į žirgyną. Pavažiavę juo tiesiai apie 100 m ir kairėje pusėje esančioje žirgyno automobilių stovėjimo aikštelėje pasistatę automobilį, Jūs jau būsite atvykę pas mus!

Jei Jūs važiuojate visuomeniniu transportu nuo miesto centro:

Žirgynas pasiekiamas 18-uoju autobusu ir 56-uoju mikroautobusu.

Važiuodami iki sustojimo „ Žirgynas“. Perėję gatvę pėsčiųjų perėjoje ir laikydamiesi dešinės krypties, eikite pėsčiųjų/dviračių taku link žirgyno maniežo (pastatas su raudonų čerpių stogu ir dideliais langais). Priartėję prie šio pastato kairėje pusėje pamatysite asfaltuotą kelią į žirgyną. Paėję juo tiesiai apie 100 m ir atsidūrę kairėje pusėje esančioje žirgyno automobilių stovėjimo aikštelėje, Jūs jau būsite atvykę pas mus! jais, išlipkite Jei Jūs norite tapti mūsų partneriais ir informacija būtų patalpinta šiame puslapyje, susisiekite su mumis.